Door Kristijan Sekereš
Evroc in 2026: een eerlijke review van wat het vandaag verkoopt

Evroc is een bedrijf uit Stockholm, in 2022 opgericht “met als missie Europa's eerste hyperscaler te bouwen”. Wat het vandaag verkoopt, is een kleine IaaS in selfservice in één gedocumenteerde regio, Stockholm, met drie zones. Het contract is geschreven met zeggenschap over data als doel, zonder subverwerker voor de infrastructuurdiensten en zonder toegang van buiten de EER, behalve tot inhoud die u uitdrukkelijk beschikbaar stelt, en de B200-GPU's kosten € 8,00 per uur, ongeveer de helft van de lijstprijs van AWS in Stockholm. Voor een gewone applicatie kan het AWS of Azure niet vervangen. Er is geen beheerde database, Kubernetes, registry, serverless, DNS, CDN, monitoring of back-up; uitgaand verkeer kost € 0,10 per GB zonder gratis volume dat we konden vinden; Evroc toont geen enkel certificaat; en we vonden geen onafhankelijk verslag van iemand die het gebruikt.
Dit artikel maakt deel uit van een serie die 24 Europese cloudaanbieders vergelijkt met AWS en Azure; het overzicht zet ze naast elkaar. Alles hieronder is op 15 en 16 oktober 2026 gecontroleerd aan de hand van de documentatie, juridische voorwaarden, prijsgegevens, statuspagina, persberichten, registergegevens en gebruikersmeldingen van Evroc, elk bij de bron. We hebben geen account geopend en geen workloads gedraaid.
Wat u vandaag kunt gebruiken, en wat is aangekondigd
Evroc kondigt meer aan dan het documenteert. Slechts twee dingen dragen het label “algemene beschikbaarheid”: IAM in de documentatie en de AI-agent roc sinds 6 juni 2026. Niets is als preview aangemerkt, dus de previewbepaling van de Service Terms (geen SLA, data kan worden verwijderd) geldt voor niets, maar de API voor Compute en Networking heeft versie v1beta2.
Beschikbaar op 16 oktober 2026, in Stockholm:
| Dienst | Status | Bron |
|---|---|---|
| Aanmelden met een creditcard | open sinds 3 juli 2025 | persbericht over de lancering |
| CPU-VM's, 1 tot 32 vCPU, AMD x86_64 | live, met prijs; API v1beta2 | pagina over VM's |
| SSD-blokopslag, tot 4 TB per schijf; snapshots | live, met prijs; snapshots sinds 26 juni 2026, zonder prijs | docs.evroc.com, Disks en Changelog |
| S3-compatibele objectopslag, gerepliceerd over zones | live, met prijs | pagina over Object Storage |
| File Store (NFSv4.1, één zone) | live, zonder prijs, zonder SLA | docs.evroc.com, File Store |
| Load balancer (L4, alleen TCP) | live, zonder prijs, zonder SLA | docs.evroc.com, Load balancer |
| VPC, subnets, security groups, IPv4 en IPv6 | live; IPv6 sinds v1beta2 | docs.evroc.com, What's new in v1beta2 |
| KMS | in de API en CLI; geen productpagina, geen prijs | docs.evroc.com, KMS API reference |
| IAM | algemene beschikbaarheid | docs.evroc.com, IAM service definition |
| Think Models: gedeelde open modellen per token | live, met prijs | pagina over Think Models |
| roc, een AI-agent met chat en API | algemene beschikbaarheid, € 50 per seat per maand | persbericht over roc |
| GPU-VM's: L40S en B200 | met prijs, maar het standaardquotum voor GPU's is nul | pagina over GPU-VM's; docs.evroc.com, Compute service definition |
| B200-clusters | alleen op reservering of via contact met sales | pagina over GPU-clusters |
Aangekondigd, en niet beschikbaar of niet bevestigd:
| Verklaring van Evroc | Wat we vonden | Bron |
|---|---|---|
| Regio's “live in Stockholm, Parijs en Frankfurt” | De documentatie noemt alleen Stockholm (se-sto). We konden niet bevestigen dat klanten in Parijs of Frankfurt kunnen deployen | Over Evroc; persbericht over SUSE, december 2025 |
| Eigen datacenter in Arlandastad, Stockholm, operationeel “in de tweede helft van 2026” | Op 16 oktober 2026 nog “in aanbouw”; capaciteit nu “tot 10.000 GPU's”, tegenover “tot 16.000” in februari 2025 | aankoop van grond, 3 februari 2025; pagina over datacenters |
| “AI factory” in Mougins, Frankrijk, 96 MW: de bouw wordt “naar verwachting in 2025 voltooid” | Nog “in aanbouw”; geen oplevering aangekondigd | persbericht over Mougins, 10 februari 2025; pagina over datacenters |
| SUSE Rancher Prime op Evroc, algemene beschikbaarheid “in het eerste kwartaal van 2026” | Geen latere status gevonden | persbericht over SUSE |
| Een platform voor de Zweedse strijdkrachten, “ontworpen om te worden geaccrediteerd voor NATO restricted workloads” | Een ontwerpdoel; geen accreditatie vermeld | persbericht over SINCC, 18 juni 2026 |
| Datacenters op kernenergie met Blykalla en Studsvik | Een partnerschap om ze “te verkennen” | persbericht, 6 oktober 2025 |
| Uploads van eigen images | Geclaimd op de VM-pagina; niet gevonden in de documentatie | pagina over VM's |
De live dienst draait in wat Evroc “datacenters van strategische partners in Parijs, Stockholm en Frankfurt” noemt, geen enkele bij naam genoemd.
In het kort
| Evroc | |
|---|---|
| Hoofdkantoor en zeggenschap | Stockholm. U sluit uw contract met evroc Sweden AB, een dochteronderneming van evroc AB. De oprichter en CEO, Mattias Åström, is volgens verzamelaars van registergegevens de geregistreerde uiteindelijk belanghebbende met meer dan 50% en tot 75% van de zeggenschap. Niet beursgenoteerd |
| Regio's en zones | Alleen Stockholm in de documentatie, drie zones gedefinieerd als fysiek gescheiden datacenters, in niet genoemde faciliteiten van partners. Parijs en Frankfurt geclaimd, niet gedocumenteerd |
| Workload A (opstart) | € 188,49 per maand in Stockholm, waarvan 53% uitgaand verkeer |
| Workload B (productie) | € 879,26 plus een niet-gepubliceerde vergoeding voor de load balancer. Zonder de HA-PostgreSQL en het control plane voor Kubernetes, die Evroc niet verkoopt |
| Uitgaand verkeer | € 0,10 per GB, geen gratis volume gevonden; inkomend verkeer gratis |
| SLA voor rekenkracht | 99,9% als “ontwerpdoelstelling”, credits alleen onder 99,5%, en alleen als uw architectuur zich over zones uitstrekt |
| Inbegrepen support | Basic: e-mail en de roc-chatbot, maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur CET, eerste reactie binnen 24 uur, ook bij P0 |
| Wie zich kan aanmelden | Een “geverifieerde rechtspersoon of natuurlijke persoon” met een creditcard (prepaidkaarten geweigerd). Voor GPU's is een quotumaanvraag nodig |
Wat u ermee kunt bouwen
| Wat u nodig hebt | Evroc | AWS | Azure |
|---|---|---|---|
| Virtuele machines | CPU-VM's voor algemeen gebruik, families voor rekenkracht en geheugen, alleen AMD | EC2 | Virtual Machines |
| GPU's | L40S- en B200-VM's; B200-clusters op reservering | EC2 G en P | NC- en ND-serie |
| Opslag | Blok (zonegebonden), object (regiobreed), File Store (zonegebonden) | EBS, S3, EFS | Managed Disks, Blob Storage, Azure Files |
| Databases | geen | RDS, ElastiCache | Azure Database, Cache for Redis |
| Kubernetes | geen beheerde; een Cluster API-provider en CSI-driver voor uw eigen clusters | EKS | AKS |
| Registry, serverless, wachtrijen | geen | ECR, Lambda, SQS | ACR, Functions, Service Bus |
| Netwerk | VPC, security groups, IPv4 (geen BYOIP), L4-load balancer | VPC, Elastic IP, NLB | VNet, Public IP, Load Balancer |
| DNS, CDN, DDoS-bescherming | geen gedocumenteerd | Route 53, CloudFront, Shield | DNS, Front Door, DDoS Protection |
| Identiteit en sleutels | IAM met alleen vooraf gedefinieerde rollen, MFA alleen met OTP; KMS; geen secrets manager | IAM, KMS, Secrets Manager | Entra ID, Key Vault |
| Monitoring | alleen consolelogs van VM's | CloudWatch | Azure Monitor |
| AI | Think Models (compatibel met OpenAI); roc | Bedrock | Azure AI Foundry |
| Back-up | geen: de klant “beheert en bewaart zijn eigen back-up” | AWS Backup | Azure Backup |
Een team dat een beheerde database, beheerde Kubernetes of iets event-driven nodig heeft, draait dat zelf op VM's of houdt het elders. Objectopslag dekt de kern van de S3-API maar geen bucketbeleid, ACL's, replicatie of lifecycle-overgangen, en heeft “maar één opslagklasse”.
De tooling is open en beweegt snel: de Terraform- en OpenTofu-provider bereikte 0.9.7 op 15 oktober 2026, vijf maanden na de eerste registry-release, en de Go SDK, de CLI en het CSI-stuurprogramma zijn Apache-2.0 onder evroc-oss op GitHub. De API beweegt ook. Op 26 juni 2026 ging de API voor Compute en Networking naar v1beta2 met brekende wijzigingen: VM's zonder security group hebben “nu geen netwerkconnectiviteit”, en nieuwe VM's met alleen IPv4 zijn niet meer toegestaan.
Wat het kost
Lijstprijzen van Evroc in euro, exclusief btw, uit de prijstabellen en prijsgegevens op zijn pagina's voor VM's en Object Storage, gecontroleerd op 15 en 16 oktober 2026, in Stockholm bij 730 uur per maand. AWS en Azure zijn doorgerekend in Frankfurt, ongeveer 1.200 km verderop.
Workload A, een opstartconfiguratie: één VM met 2 vCPU en 4 GB, een schijf van 40 GB, één IPv4-adres, 1 TB uitgaand verkeer en 100 GB objectopslag.
| Onderdeel | Keuze | Euro per maand |
|---|---|---|
| VM | C1a.s, 2 vCPU, 4 GB | 75,19 |
| Schijf | 40 GB SSD-blokopslag | 4,00 |
| Openbaar IPv4 | Reserved Public IP | 7,30 |
| 1 TB uitgaand verkeer | € 0,10 per GB, geen gratis volume gevonden | 100,00 |
| 100 GB objectopslag | Standard-niveau | 2,00 |
| Totaal | 188,49 |
AWS rekent € 112,37 en Azure € 116,15 voor hetzelfde, dus Evroc kost 68% meer dan AWS; zonder het uitgaande verkeer is het € 88,49. De calculator op de VM-pagina begint bij A1a.s (2 vCPU, 8 GB, € 100,01 per maand), waarmee workload A € 213,31 kost.
Workload B, een klein productiesysteem: drie VM's met 4 vCPU en 16 GB en elk een IPv4-adres, 300 GB SSD-blokopslag, een load balancer, PostgreSQL met een standby, 1 TB objectopslag met 11 miljoen verzoeken, een control plane voor Kubernetes en 2 TB uitgaand verkeer.
| Onderdeel | Keuze | Euro per maand |
|---|---|---|
| 3 VM's | A1a.m, 4 vCPU, 16 GB | 600,06 |
| 3 openbare IPv4-adressen | Reserved Public IP | 21,90 |
| 300 GB blokopslag | SSD | 30,00 |
| Load balancer | zijn openbare IP; de vergoeding voor de load balancer is niet gepubliceerd | 7,30 + vergoeding |
| PostgreSQL-HA | niet aangeboden | n.v.t. |
| 1 TB objectopslag | Standard-niveau; geen kosten per verzoek gepubliceerd | 20,00 |
| Control plane voor Kubernetes | niet aangeboden | n.v.t. |
| 2 TB uitgaand verkeer | € 0,10 per GB | 200,00 |
| Totaal | 879,26 + vergoeding voor de load balancer |
Dit is niet te vergelijken met AWS (€ 985,89 tot 1.082,61) of Azure, waarvan de totalen een beheerde HA-database en een control plane voor Kubernetes bevatten. Zelf PostgreSQL draaien op twee A1a.s-VM's met elk 100 GB schijf voegt € 220,02 toe, en replicatie, failover en back-ups worden uw werk.
Uitgaand verkeer en IPv4. Uitgaand verkeer kost € 100 per TB, tegenover € 80,30 bij AWS en € 77,62 bij Azure boven hun gratis 100 GB. Inkomend verkeer is gratis. Een openbaar IPv4-adres kost € 7,30 per maand, tegenover USD 3,65 (€ 3,26) bij AWS en Azure.
GPU's, per GPU-uur, per uur gefactureerd: B200 € 8,00 en L40S € 1,50. AWS rekent € 15,98 voor een B200 in Stockholm op een instance met 8 GPU's, terwijl Evroc een VM met één GPU verkoopt, en € 2,08 voor een L40S in Frankfurt. Er is geen H100-, H200- of L4-VM en geen spotoptie, en de lokale NVMe op een GPU-VM gaat verloren als de host uitvalt. Elke GPU vereist eerst een quotumaanvraag. Think Models rekenen € 0,05 tot 1,50 per miljoen inputtokens en tot € 6 per miljoen outputtokens.
Facturering. Gebruik wordt maandelijks gefactureerd en op de tweede dag na het einde van de maand van een creditcard afgeschreven; betaling op factuur is er voor “in aanmerking komende accounts met hoge uitgaven”. Reserveringen geven 30% korting op CPU-VM's voor 12 maanden en 50% voor 36. Geen gratis niveau, geen uitgavenlimiet of melding gedocumenteerd. De prijzen van de load balancer, snapshots, File Store en KMS zijn niet gepubliceerd.
Prijswijzigingen. We vonden er geen in de afgelopen 24 maanden. De General Terms staan Evroc toe lijstprijzen “op elk moment” te wijzigen, met ingang voor diensten die al in gebruik zijn “wanneer gepubliceerd op de website van evroc”, zonder aankondigingstermijn.
Betrouwbaarheid
Wat een zone is. Evroc definieert zijn zones als “fysiek gescheiden datacenters binnen een regio”, elk met “onafhankelijke stroom, koeling en netwerkconnectiviteit”; welke faciliteiten van partners dat zijn, is niet gepubliceerd. VM's, schijven, snapshots en File Store zijn zonegebonden. VPC's, openbare IP's, load balancers en objectopslag zijn regiobreed: de load balancer kan met health checks backends in elke zone bereiken, en objectopslag wordt over zones gerepliceerd. Zonder beheerde database valt er geen standby te plaatsen: dat ontwerp is aan u.
De SLA's, uit de Service Terms van 29 september 2026:
| Dienst | Doel | Credit van 10% | Credit van 25% |
|---|---|---|---|
| Compute (CPU- en GPU-VM's) | 99,9% | onder 99,5% | onder 99,0% |
| Block Storage en Object Storage | 99,9% | onder 99,9% | onder 99,0% |
| Think Shared Models | 99,5% | onder 99,5% | onder 99,0% |
| Load balancer, File Store, KMS, IAM | geen |
- Elk doel is een “ontwerpdoelstelling”, “alleen ter informatie”, en credits zijn het “enige en exclusieve recht op compensatie”, gemaximeerd op 25% van de maandelijkse vergoedingen voor die dienst.
- Voor zonegebonden diensten gelden de niveaus “onder de voorwaarde dat de architectuur van de klant is ontworpen om diensten over meerdere zones uit te rollen”.
- Tussen 99,5% en 99,9% levert een VM niets op; de VM-pagina zelf belooft “VM-beschikbaarheid van 99,5%”.
- U dient een claim met bewijs in binnen 60 dagen na het einde van de maand.
- De aansprakelijkheid is gemaximeerd op 15% van de vergoedingen van de voorgaande 12 maanden, met uitsluiting van dataverlies.
AWS verplicht zich tot 99,99% voor EC2 over twee of meer zones en 99,5% voor één instance, met credits tot 100%.
Statuspagina en incidenten. status.evroc.com heeft vijf componenten, geen weergave per zone, en bewaart “een voortschrijdend venster van twee weken”; oudere dagpagina's geven 404. In dat venster stond één onderhoud aan Compute op maandag 12 oktober 2026, van 10.00 tot 18.00 uur, met “korte periodes van netwerkverstoring”, en geen incident. We vonden nergens een incident, postmortem of storingsmelding over de afgelopen 24 maanden. Bij een geschiedenis van twee weken is dat de afwezigheid van bewijs, geen blanco staat van dienst.
Support
| Plan | Prijs, exclusief btw | Bereikbaarheid en kanalen | Eerste reactie, P0 / P1 / P2 / P3 |
|---|---|---|---|
| Basic | inbegrepen | maandag tot en met vrijdag 08.00 tot 17.00 uur CET; e-mail, roc-chatbot | 24 uur / 24 uur / 24 uur / 48 uur, kantooruren |
| Starter | € 2.500 per maand plus 2,5% van de kosten boven € 50.000 | 24x7; e-mail, telefoon, roc | 15 min / 1 uur / 4 uur / 24 uur |
| Premium | “Prijzen beschikbaar bij release” | 24x7; voegt chat toe | niet gepubliceerd |
De doelen zijn “alleen ter informatie” en geven “geen rechten, verhaalsmogelijkheden of claims”. Starter kost meer dan 13 keer zoveel als workload A, dus een kleine klant krijgt e-mail op kantooruren met een doel van 24 uur voor een storing in productie. Evroc zegt dat zijn engineers in Europa zitten; support kan ook “externe supportaanbieders” gebruiken. We vonden geen forum of communitykanaal.
Een account krijgen
Aanmelden op signup.evroc.com begint met een naam, e-mailadres en wachtwoord; verder zijn we niet gegaan. Een creditcard is verplicht. De Acceptable Use Policy verbiedt gebruik “zonder door evroc te zijn geverifieerd als rechtspersoon of natuurlijke persoon”, maar hoe verificatie werkt, is niet gedocumenteerd, en de pagina Getting started beschrijft nog steeds accounts die door support worden ingericht voor “uw bedrijf”.
Standaardquota per regio: 20 vCPU's, 160 GB geheugen, 3 openbare IP's, 20 TB blokopslag en 0 GPU's. Workload B past binnen de limieten voor vCPU en geheugen maar heeft vier openbare IPv4-adressen nodig (drie VM's en de load balancer), dus er is een quotumaanvraag bij support nodig voordat het zoals gespecificeerd kan worden gebouwd. Voor die aanvraag of een GPU-aanvraag is geen doorlooptijd gepubliceerd.
Evroc mag “met onmiddellijke ingang” opschorten bij wanbetaling of waar het “redelijkerwijs meent” dat er een inbreuk is, en de kosten blijven oplopen tijdens een opschorting.
Compliance en gegevensbescherming
| Kader | Status |
|---|---|
| ISO 27001 | Geen certificaat gevonden. De beveiligingspagina zegt dat de infrastructuur voldoet aan “AVG, NIS2 en ISO 27001:2022”, waarbij beveiliging “vanaf de grond af is ontworpen in plaats van achteraf gecertificeerd”. Geen certificeringsinstelling of scope |
| ISO 27017, 27018, SOC 2, BSI C5, SecNumCloud, PCI DSS, TISAX | Niet geclaimd |
| NATO restricted | Een ontwerpdoel; geen accreditatie vermeld |
Het Data Processing Addendum van 29 september 2026 is het sterke punt. Evroc “heeft geen subverwerker ingeschakeld en zal er geen inschakelen” voor klantinhoud in de infrastructuurdiensten; de AI-diensten gebruiken “één subverwerker”, niet genoemd, gebonden aan de EU of de EER. Medewerkers van Evroc mogen vanuit buiten de EER geen toegang tot klantinhoud hebben “behalve wanneer de klant klantinhoud uitdrukkelijk beschikbaar heeft gesteld voor doeleinden van support, onderhoud, probleemoplossing, beveiliging of engineering”, wat ertoe doet omdat Evroc een kantoor in Londen heeft. Inbreuken worden binnen 24 uur gemeld; audits zijn standaard op afstand, op kosten van de klant.
Think Models loggen of bewaren geen prompts of antwoorden; roc bewaart ze tenzij de geschiedenis is uitgezet. Over versleuteling spreken de documenten elkaar tegen: de Service Terms maken de klant “als enige verantwoordelijk voor het versleutelen van alle data” in object- en blokopslag, terwijl de S3-pagina zegt dat alle data in rust wordt versleuteld met sleutels die Evroc beheert. Er wordt geen lijst van subverwerkers gepubliceerd.
Wie de zeggenschap heeft
U sluit uw contract met evroc Sweden AB, in augustus 2024 geregistreerd met “geen werknemers”, een dochteronderneming van evroc AB. De vermelding van de uiteindelijk belanghebbende voor evroc Sweden AB, zoals de verzamelaar tic.io die toont (we konden Bolagsverket niet rechtstreeks lezen), geeft een gemaskeerde naam met meer dan 50% en tot 75% van de zeggenschap, via aandelen en via het recht om de meerderheid van het bestuur te benoemen. Fragmenten uit zoekresultaten van twee andere verzamelaars noemen Mattias Åström als uiteindelijk belanghebbende van evroc AB. Wie de rest houdt, is niet openbaar.
Evroc noemt als investeerders EQT Ventures en Norrsken VC (Zweeds), Giant Ventures (“gevestigd in het VK”) en blisce/, dat een Series A van meer dan 50 miljoen euro leidde. blisce/ is het investeringsvehikel van Alexandre Mars, gevestigd in Parijs met een kantoor in New York; TechCrunch noemt het “Amerikaans-Europees”. Mars trad toe tot het bestuur. We vonden geen niet-Europese aandeelhouder met zeggenschapsrechten, maar het aandeelhoudersoverzicht is niet openbaar. evroc AB meldde over 2024 geen omzet en een nettoverlies van ongeveer 103 miljoen Zweedse kroon (gegevens van een verzamelaar). Het contract valt onder Zweeds recht met arbitrage in Stockholm volgens de SCC-regels (General Terms 16.1 en 16.2).
Het platform is dat van Evroc zelf, op niet bekendgemaakte technologie, in datacenters van partners. Onder de klanten die het noemt, zijn de Zweedse strijdkrachten.
Vertrekken
Na beëindiging hebt u 30 dagen om te exporteren via “de standaard exportfunctionaliteit van evroc ... alleen in het formaat waarin het is opgeslagen”; hulp daarbuiten kan extra kosten. Beide partijen mogen het contract tussentijds opzeggen met een opzegtermijn van 30 dagen. 10 TB exporteren tegen € 0,10 per GB kost € 1.000.
De lock-in is laag omdat er weinig eigens is om te verlaten: objectopslag spreekt de kern van de S3-API, en zelf beheerde Kubernetes die met upstream Cluster API en kubeadm is gebouwd, verhuist zoals het is. IAM, de CLI en de Terraform-resources zijn van Evroc zelf. Er is geen import of export van images gedocumenteerd, en een schijf naar een andere zone verplaatsen betekent de data kopiëren.
Wat gebruikers melden
We vonden geen onafhankelijk verslag van het gebruik van Evroc: de 13 reacties op Hacker News die het noemen, en de resultaten op Reddit, zijn terloopse vermeldingen, nieuwsberichten die opnieuw zijn geplaatst en vacatures.
Voor wie het geschikt is, en wie beter elders kan kijken
Evroc is geschikt voor organisaties die een Zweeds contract willen zonder Amerikaanse moedermaatschappij en zonder subverwerker voor de infrastructuur, voor VM-workloads, inferentie met open modellen of B200-GPU's vanaf één per VM in Stockholm, en die hun eigen databases en Kubernetes draaien. Ook Zweedse afnemers in de publieke sector en in de omgeving van defensie die zijn werk met de Zweedse strijdkrachten volgen, horen hier thuis.
Kijk elders als u een beheerde database, beheerde Kubernetes of serverless nodig hebt; als u nu een certificaat zoals ISO 27001, SOC 2 of C5 voor inkoop nodig hebt; als u een andere regio dan Stockholm schriftelijk bevestigd wilt hebben; als u goedkoop uitgaand verkeer wilt; of hulp rond de klok zonder € 2.500 per maand te betalen.
Bronnen
Gecontroleerd op 15 en 16 oktober 2026.
Prijzen
- Virtuele machines, prijstabel en prijsgegevens, Object Storage, GPU-VM's, GPU-clusters, Think Models, campagnepagina voor GPU's
- Supportplannen
- Cijfers voor AWS en Azure: AWS Price List bulk API en Azure Retail Prices API, omgerekend tegen de ECB-koers van 15 oktober 2026
Voorwaarden en SLA (alle laatst bijgewerkt op 29 september 2026)
Documentatie (docs.evroc.com)
- Introduction, Getting started, Support, View your quota limits, Changelog
- Compute: Service definition, What's new in v1beta2, Regions and zones, VM resource profiles, GPU VMs, Disks, Public IPs
- Load balancer concepts; Object Storage and AWS S3 Feature Compatibility; File Store; IAM Service definition; Think; Billing
- Integraties: Terraform provider, CSI driver, CAPE
- A tour of the evroc cloud, 26 augustus 2026 en introductie van CAPE, 15 september 2026
- Terraform-registry, OpenTofu-registry, evroc-oss op GitHub
Status en incidenten
Compliance
- De pagina's Security en Sovereignty
Bedrijf en eigendom
- Over Evroc en Datacenters
- Persberichten van Evroc: Series A, 20 maart 2025, lancering, 3 juli 2025, aankoop van grond in Arlandastad, 3 februari 2025, Mougins, 10 februari 2025, SUSE, 8 december 2025, onderzoek naar kernenergie, 6 oktober 2025, roc algemeen beschikbaar, 6 juni 2026, Zweedse strijdkrachten, 18 juni 2026
- Registergegevens via verzamelaars: tic.io, evroc Sweden AB, merinfo.se, evroc AB
- TechCrunch: Series A van Evroc, 20 maart 2025 en blisce/, 14 mei 2024
Gebruikersmeldingen
Data en cloud
Nieuwe handleidingen en regelwijzigingen per e-mail
Verandert er een regel, schuift er een deadline op of publiceren wij een nieuwe handleiding, dan sturen we die per e-mail.