• Tallinn06:04
  • Ljubljana05:04
  • Novi Sad05:04

Autor: Kristijan Sekereš

Evroc 2026. aastal: aus ülevaade sellest, mida see täna müüb

Serveririiulid andmekeskuses

Evroc on 2022. aastal asutatud Stockholmi ettevõte, „missiooniga ehitada Euroopa esimene hüperskaleerija“. Täna müüb see väikest iseteenindus-IaaS-i ühes dokumenteeritud regioonis, Stockholmis, kolme tsooniga. Selle leping on kirjutatud andmekontrolli silmas pidades: infrastruktuuriteenustel ei ole alamtöötlejat ja EMP-st väljastpoolt ei pääse ligi muule kui sisule, mille te selgesõnaliselt kättesaadavaks teete; selle B200 GPU-d maksavad 8,00 eurot tunnis, umbes poole AWS-i hinnakirjahinnast Stockholmis. Tüüpilise rakenduse jaoks ei saa see AWS-i ega Azure'i asendada. Hallatud andmebaasi, Kubernetest, registrit, serverivaba, DNS-i, CDN-i, seiret ega varundust ei ole; väljuv liiklus maksab 0,10 eurot GB kohta ja tasuta mahtu me ei leidnud; Evroc ei näita ühtegi sertifikaati; ja me ei leidnud ühtegi sõltumatut kirjeldust selle kasutamise kohta.

See artikkel kuulub sarja, mis võrdleb 24 Euroopa pilveteenuse pakkujat AWS-i ja Azure'iga; ülevaade paneb need kõrvuti. Kõik allpool toodu kontrolliti 15. ja 16. oktoobril 2026 Evroci dokumentatsiooni, õiguslike tingimuste, hinnaandmete, olekulehe, pressiteadete, registriandmete ja kasutajate teadete põhjal, igaüks selle allikas. Me ei avanud kontot ega käitanud töökoormusi.

Mida saab täna kasutada ja mis on välja kuulutatud

Evroc kuulutab välja rohkem, kui dokumenteerib. „Üldise kättesaadavuse“ märget kannab ainult kaks asja: IAM dokumentatsioonis ja tehisintellekti agent roc alates 6. juunist 2026. Ühtegi ei ole märgitud eelvaateks, nii et teenusetingimuste (Service Terms) eelvaate klausel (SLA-d ei ole, andmed võidakse kustutada) ei kehti ühelegi, kuid Compute and Networking API on versioonitud v1beta2.

Kättesaadav 16. oktoobril 2026 Stockholmis:

TeenusOlekAllikas
Registreerumine krediitkaardigaavatud alates 3. juulist 2025turuletuleku pressiteade
Protsessori-VM-id, 1 kuni 32 vCPU, AMD x86_64töötab, hinnastatud; API v1beta2VM-i leht
SSD-plokksalvestus, kuni 4 TB ketta kohta; hetktõmmisedtöötab, hinnastatud; hetktõmmised alates 26. juunist 2026, hindamatadocs.evroc.com, Disks ja Changelog
S3-ühilduv objektisalvestus, replikeeritud tsoonide vaheltöötab, hinnastatudObject Storage'i leht
File Store (NFSv4.1, üks tsoon)töötab, hindamata, SLA-d ei oledocs.evroc.com, File Store
Koormusjaotur (L4, ainult TCP)töötab, hindamata, SLA-d ei oledocs.evroc.com, Load balancer
VPC, alamvõrgud, turvagrupid, IPv4 ja IPv6töötab; IPv6 alates v1beta2docs.evroc.com, What's new in v1beta2
KMSAPI-s ja CLI-s; tootelehte ega hinda ei oledocs.evroc.com, KMS API reference
IAMüldine kättesaadavusdocs.evroc.com, IAM service definition
Think Models: jagatud avatud mudelid tokeni kohtatöötab, hinnastatudThink Modelsi leht
roc, tehisintellekti agent vestluse ja API-gaüldine kättesaadavus, 50 eurot koha kohta kuusroc'i pressiteade
GPU VM-id: L40S ja B200hinnastatud, kuid vaikimisi GPU kvoot on nullGPU VM-i leht; docs.evroc.com, Compute service definition
B200 klastridainult reserveerimine või müügikontaktGPU klastri leht

Välja kuulutatud ja mitte kättesaadav või kinnitamata:

Evroci väideMida leidsimeAllikas
Regioonid „töötavad Stockholmis, Pariisis ja Frankfurdis“Dokumentatsioon nimetab ainult Stockholmi (se-sto). Me ei suutnud kinnitada, et kliendid saavad juurutada Pariisis või FrankfurdisMeist-leht; SUSE pressiteade, detsember 2025
Oma andmekeskus Arlandastadis, Stockholmis, töökorras „2026. aasta teiseks pooleks“Endiselt „ehitamisel“ 16. oktoobril 2026; maht nüüd „kuni 10 000 GPU-d“, varem „kuni 16 000“ 2025. aasta veebruarismaaost, 3. veebruar 2025; andmekeskuste leht
„Tehisintellektitehas“ Mougins'is, Prantsusmaal, 96 MW: ehitus „peaks valmima 2025. aastal“Endiselt „ehitamisel“; valmimist ei ole teatatudMougins'i pressiteade, 10. veebruar 2025; andmekeskuste leht
SUSE Rancher Prime Evrocil, üldine kättesaadavus „2026. aasta esimeses kvartalis“Hilisemat olekut ei leitudSUSE pressiteade
Rootsi relvajõudude platvorm, mis on „kavandatud akrediteeritavaks NATO piiratud töökoormuste jaoks“Disainieesmärk; akrediteeringut ei ole märgitudSINCC pressiteade, 18. juuni 2026
Tuumaenergial töötavad andmekeskused Blykalla ja StudsvikugaPartnerlus nende „uurimiseks“pressiteade, 6. oktoober 2025
Kohandatud tõmmiste üleslaadimineVäidetud VM-i lehel; dokumentatsioonist ei leitudVM-i leht

Töötav teenus käib Evroci nimetatud „strateegilistes partnerandmekeskustes Pariisis, Stockholmis ja Frankfurdis“, millest ühtegi ei nimetata.

Lühidalt

Evroc
Peakontor ja kontrollStockholm. Leping sõlmitakse evroc Sweden AB-ga, evroc AB tütarettevõttega. Asutaja ja tegevjuht Mattias Åström on registriagregaatorite andmetel registreeritud tegelik kasusaaja, kellel on üle 50% ja kuni 75% kontrollist. Börsil noteerimata
Regioonid ja tsoonidDokumentatsioonis ainult Stockholm, kolm tsooni, mis on määratletud füüsiliselt eraldatud andmekeskustena, nimetamata partnerrajatistes. Pariis ja Frankfurt on väidetud, kuid dokumenteerimata
Töökoormus A (algseadistus)188,49 eurot kuus Stockholmis, millest 53% on väljuv liiklus
Töökoormus B (tootmissüsteem)879,26 eurot pluss avaldamata koormusjaoturi tasu. Välja on jäetud HA PostgreSQL ja Kubernetese juhttasand, mida Evroc ei müü
Väljuv liiklus0,10 eurot GB kohta, tasuta mahtu ei leitud; sissetulev tasuta
Arvutusvõimsuse SLA99,9% kui „disainieesmärk“, hüvitised ainult alla 99,5% ja ainult siis, kui teie arhitektuur ulatub üle tsoonide
Hinna sees olev tugiBasic: e-post ja roc vestlusrobot, esmaspäevast reedeni 08.00 kuni 17.00 CET, esmane vastus 24 tunni jooksul isegi P0 puhul
Kes saab registreeruda„Kontrollitud juriidiline isik või füüsiline isik“ krediitkaardiga (ettemaksukaardid lükatakse tagasi). GPU-d vajavad kvoodipäringut

Mida sellega ehitada saab

Mida vajateEvrocAWSAzure
VirtuaalmasinadProtsessori-VM-id üldiste, arvutus- ja mäluperekondadega, ainult AMDEC2Virtual Machines
GPU-dL40S ja B200 VM-id; B200 klastrid reserveerimisegaEC2 G ja PNC- ja ND-seeria
SalvestusPlokk (tsoonipõhine), objekt (regioonipõhine), File Store (tsoonipõhine)EBS, S3, EFSManaged Disks, Blob Storage, Azure Files
AndmebaasidpuudubRDS, ElastiCacheAzure Database, Cache for Redis
Kuberneteshallatud puudub; Cluster API provider ja CSI draiver teie enda klastriteleEKSAKS
Register, serverivaba, järjekorradpuudubECR, Lambda, SQSACR, Functions, Service Bus
VõrkVPC, turvagrupid, IPv4 (BYOIP-i ei ole), L4 koormusjaoturVPC, Elastic IP, NLBVNet, Public IP, Load Balancer
DNS, CDN, DDoS-kaitsedokumenteeritud ei oleRoute 53, CloudFront, ShieldDNS, Front Door, DDoS Protection
Identiteet ja võtmedIAM ainult eelmääratletud rollidega, ainult OTP-ga MFA; KMS; saladuste haldurit ei oleIAM, KMS, Secrets ManagerEntra ID, Key Vault
Seireainult VM-i konsoolilogidCloudWatchAzure Monitor
TehisintellektThink Models (OpenAI-ühilduv); rocBedrockAzure AI Foundry
Varunduspuudub: klient „peab ise oma varukoopiaid haldama ja hoidma“AWS BackupAzure Backup

Meeskond, kes vajab hallatud andmebaasi, hallatud Kubernetest või midagi sündmuspõhist, käitab seda ise VM-idel või hoiab seda mujal. Objektisalvestus katab S3 API tuuma, kuid mitte bucketi poliitikaid, ACL-e, replikeerimist ega elutsükli üleminekuid, ja sellel on „Ainult üks salvestusklass“.

Tööriistad on avatud ja arenevad kiiresti: Terraformi ja OpenTofu provider jõudis 15. oktoobril 2026 versioonini 0.9.7, viis kuud pärast esimest registriväljalaset, ning Go SDK, CLI ja CSI draiver on Apache-2.0 all evroc-oss all GitHubis. API liigub samuti. Compute ja Networking läksid 26. juunil 2026 üle versioonile v1beta2 tagasiühildumatute muudatustega: VM-idel ilma turvagrupita „ei ole nüüd võrguühendust“ ja uusi ainult IPv4 VM-e enam lubada ei ole.

Mida see maksab

Evroci hinnakirjahinnad eurodes, käibemaksuta, VM-i ja Object Storage'i lehtede hinnatabelitest ja hinnaandmetest, kontrollitud 15. ja 16. oktoobril 2026, Stockholmis 730 tunniga kuus. AWS ja Azure on hinnatud Frankfurdis, umbes 1 200 km kaugusel.

Töökoormus A, algseadistus: üks VM 2 vCPU ja 4 GB-ga, 40 GB ketas, üks IPv4-aadress, 1 TB väljuvat liiklust ja 100 GB objektisalvestust.

RidaValikEurot kuus
VMC1a.s, 2 vCPU, 4 GB75,19
Ketas40 GB SSD-plokksalvestust4,00
Avalik IPv4Reserved Public IP7,30
1 TB väljuvat liiklust0,10 eurot GB kohta, tasuta mahtu ei leitud100,00
100 GB objektisalvestustStandard-tase2,00
Kokku188,49

AWS küsib sama eest 112,37 eurot ja Azure 116,15 eurot, nii et Evroc maksab 68% rohkem kui AWS; ilma väljuva liiklusteta on see 88,49 eurot. VM-i lehe kalkulaator algab A1a.s-ist (2 vCPU, 8 GB, 100,01 eurot kuus), mis teeb töökoormuse A 213,31 euroks.

Töökoormus B, väike tootmissüsteem: kolm VM-i 4 vCPU ja 16 GB-ga, igaühel IPv4-aadress, 300 GB SSD-plokksalvestust, koormusjaotur, PostgreSQL varuinstantsiga, 1 TB objektisalvestust 11 miljoni päringuga, Kubernetese juhttasand ja 2 TB väljuvat liiklust.

RidaValikEurot kuus
3 VM-iA1a.m, 4 vCPU, 16 GB600,06
3 avalikku IPv4-aadressiReserved Public IP21,90
300 GB plokksalvestustSSD30,00
Koormusjaoturselle avalik IP; koormusjaoturi tasu ei ole avaldatud7,30 + tasu
PostgreSQL HAei pakutan/a
1 TB objektisalvestustStandard-tase; päringutasusid ei ole avaldatud20,00
Kubernetese juhttasandei pakutan/a
2 TB väljuvat liiklust0,10 eurot GB kohta200,00
Kokku879,26 + koormusjaoturi tasu

See ei ole võrreldav AWS-iga (985,89 kuni 1 082,61 eurot) ega Azure'iga, mille kogusummad sisaldavad hallatud HA andmebaasi ja Kubernetese juhttasandit. PostgreSQL-i ise käitamine kahel A1a.s VM-il 100 GB ketastega lisab 220,02 eurot ning replikeerimine, tõrkesiire (failover) ja varukoopiad muutuvad teie tööks.

Väljuv liiklus ja IPv4. Väljuv liiklus maksab 100 eurot TB kohta, AWS-is 80,30 eurot ja Azure'is 77,62 eurot pärast nende tasuta 100 GB-d. Sissetulev on tasuta. Avalik IPv4-aadress maksab 7,30 eurot kuus, AWS-is ja Azure'is 3,65 USD (3,26 eurot).

GPU-d, GPU-tunni kohta, arveldatakse tunni kaupa: B200 8,00 eurot ja L40S 1,50 eurot. AWS küsib B200 eest Stockholmis 15,98 eurot 8-GPU instantsil, kus Evroc müüb ühe GPU-ga VM-i, ja L40S eest Frankfurdis 2,08 eurot. H100, H200 ega L4 VM-i ning spot-taset ei ole ja GPU VM-i kohalik NVMe läheb kaotsi, kui hostserver rikki läheb. Iga GPU vajab esmalt kvoodipäringut. Think Models arveldab 0,05 kuni 1,50 eurot miljoni sisendtokeni kohta ja kuni 6 eurot miljoni väljundtokeni kohta.

Arveldus. Kasutust arveldatakse kuus ja tasutakse krediitkaardilt kuu lõpule järgneval teisel päeval; arve esitamine on „sobivatele, suure kuluga kontodele“. Reserveeringud annavad protsessori-VM-idele 12 kuuks 30% ja 36 kuuks 50% allahindlust. Tasuta taset ei ole, kululagi ega hoiatust ei ole dokumenteeritud. Koormusjaoturi, hetktõmmise, File Store'i ja KMS-i hindu ei ole avaldatud.

Hinnamuutused. Viimase 24 kuu jooksul me ühtegi ei leidnud. Üldtingimused lubavad Evrocil hinnakirjahindu muuta „igal ajal“, jõustudes juba kasutuses olevatele teenustele, kui need on „avaldatud evroci veebilehel“, etteteatamisaega ei ole.

Töökindlus

Mis on tsoon. Evroc määratleb oma tsoonid kui „füüsiliselt eraldatud andmekeskused regiooni sees“, igaühel „sõltumatu toide, jahutus ja võrguühendus“; millised partnerrajatised need on, ei ole avaldatud. VM-id, kettamahud, hetktõmmised ja File Store on tsoonipõhised. VPC-d, avalikud IP-d, koormusjaoturid ja objektisalvestus on regioonipõhised: koormusjaotur jõuab tervisekontrollidega taustasüsteemideni igas tsoonis ja objektisalvestus on replikeeritud tsoonide vahel. Hallatud andmebaasi puudumisel ei ole varuinstantsi, mida paigutada: see disain on teie oma.

SLA-d, 29. septembri 2026 teenusetingimuste (Service Terms) järgi:

TeenusEesmärk10% hüvitis25% hüvitis
Compute (protsessori- ja GPU-VM-id)99,9%alla 99,5%alla 99,0%
Block ja Object Storage99,9%alla 99,9%alla 99,0%
Think Shared Models99,5%alla 99,5%alla 99,0%
Koormusjaotur, File Store, KMS, IAMpuudub
  • Iga eesmärk on „disainieesmärk“, „teavitamise eesmärgil“, ja hüvitis on „ainus ja ainuõiguslik õigus hüvitisele“, piiratud 25%-ga selle teenuse kuutasudest.
  • Tsoonipõhiste teenuste puhul on tasemed „tingimuslikud sellele, et kliendi arhitektuur on kavandatud teenuseid juurutama mitme tsooni peale“.
  • 99,5% kuni 99,9% vahel ei teeni VM midagi; VM-i leht ise lubab „VM-i käideldavust 99,5%“.
  • Nõude esitate tõenditega 60 päeva jooksul kuu lõpust.
  • Vastutus on piiratud 15%-ga eelneva 12 kuu tasudest, andmekadu välja arvatud.

AWS kohustub EC2 puhul 99,99%-ga kahe või enama tsooni ulatuses ja 99,5%-ga üksiku instantsi puhul, hüvitistega kuni 100%.

Olekuleht ja intsidendid. status.evroc.com kuvab viit komponenti, tsoonipõhist vaadet ei ole, ja hoiab „kahenädalast libisevat akent“; vanemate päevade lehed tagastavad 404. Selles aknas näitas see ühte Compute'i hooldust esmaspäeval, 12. oktoobril 2026, 10.00 kuni 18.00, „lühiajaliste võrgukatkestustega“, ja ühtegi intsidenti ei olnud. Viimase 24 kuu kohta me ühtegi intsidenti, järelanalüüsi ega katkestuse aruannet kusagil ei leidnud. Kahe nädala ajalooga on see tõendite puudumine, mitte puhas ajalugu.

Tugi

PakettHind, käibemaksutaTunnid ja kanalidEsmane vastus, P0 / P1 / P2 / P3
Basichinnasesmaspäevast reedeni 08.00 kuni 17.00 CET; e-post, roc vestlusrobot24 h / 24 h / 24 h / 48 h, tööaja tunnid
Starter2 500 eurot kuus pluss 2,5% tasudest, mis ületavad 50 000 eurot24x7; e-post, telefon, roc15 min / 1 h / 4 h / 24 h
Premium„Hind avaldatakse väljalaskel“24x7; lisab vestluseei ole avaldatud

Eesmärgid on „teavitamise eesmärgil“ ja ei anna „õigusi, õiguskaitsevahendeid ega nõudeid“. Starter on üle 13 korra töökoormuse A hind, nii et väike klient saab tööaja e-posti 24-tunnise eesmärgiga tootmiskatkestuse puhul. Evroc ütleb, et selle insenerid on Euroopas; tugi võib kasutada ka „kolmanda osapoole tugiteenuse pakkujaid“. Foorumit ega kogukonnakanalit me ei leidnud.

Konto saamine

Registreerumine aadressil signup.evroc.com algab nime, e-posti ja parooliga; kaugemale me ei läinud. Krediitkaart on nõutav. Acceptable Use Policy keelab kasutuse „ilma evroci kontrollitud juriidiline isik või füüsiline isik olemata“, kuid kuidas kontroll toimib, ei ole dokumenteeritud, ja Getting started leht kirjeldab ikka veel kontosid, mille seadistab tugi „teie ettevõtte“ jaoks.

Vaikekvoodid regiooni kohta: 20 vCPU-d, 160 GB mälu, 3 avalikku IP-d, 20 TB plokksalvestust ja 0 GPU-d. Töökoormus B mahub vCPU ja mälu piirangutesse, kuid vajab nelja avalikku IPv4-aadressi (kolm VM-i ja koormusjaotur), nii et see vajab enne täpsustatud kujul ehitamist kvoodipäringut tugiteenusele. Selle ega GPU päringu töötlemisaeg ei ole avaldatud.

Evroc võib peatada „viivitamatult“ maksmata jätmise korral või kui ta „põhjendatult usub“ rikkumist, ja tasud kogunevad peatamise ajal edasi.

Nõuetele vastavus ja andmekaitse

RaamistikOlek
ISO 27001Sertifikaati ei leitud. Turvaleht ütleb, et infrastruktuur vastab „GDPR-ile, NIS2-le ja ISO 27001:2022-le“, kusjuures turvalisus on „projekteeritud algusest peale, mitte sertifitseeritud tagantjärele“. Sertifitseerimisasutust ega ulatust ei ole
ISO 27017, 27018, SOC 2, BSI C5, SecNumCloud, PCI DSS, TISAXEi väideta
NATO piiratudDisainieesmärk; akrediteeringut ei ole märgitud

Tugev osa on 29. septembri 2026 andmetöötluslisa (Data Processing Addendum). Evroc „ei ole kaasanud ega kaasa ühtegi alamtöötlejat“ kliendisisu (Customer Content) jaoks infrastruktuuriteenustes; tehisintellekti teenused kasutavad „ühte alamtöötlejat“, nimetamata, seotud ELi või EMP-ga. Evroci töötajad ei tohi kliendisisule väljastpoolt EMP-d ligi pääseda, „välja arvatud juhul, kui klient on kliendisisu selgesõnaliselt kättesaadavaks teinud toe, hoolduse, tõrkeotsingu, turvalisuse või inseneritöö eesmärgil“, mis on oluline, sest Evrocil on Londoni kontor. Rikkumisest teavitatakse 24 tunni jooksul; auditid on vaikimisi kaugauditid, kliendi kulul.

Think Models ei logi ega salvesta prompte ega vastuseid; roc salvestab need, kui ajalugu ei ole välja lülitatud. Krüpteerimise osas on dokumendid eri meelt: teenusetingimused teevad kliendi „ainuvastutavaks kõigi andmete krüpteerimise eest“ objekt- ja plokksalvestuses, samas kui S3 leht ütleb, et kõik andmed on puhkeolekus krüpteeritud Evroci hallatud võtmetega. Alamtöötlejate loendit ei ole avaldatud.

Kes seda kontrollib

Leping sõlmitakse evroc Sweden AB-ga, registreeritud 2024. aasta augustis „töötajateta“, evroc AB tütarettevõttega. Tegeliku kasusaaja kirje evroc Sweden AB kohta, nagu agregaator tic.io seda näitab (Bolagsverketit me otse lugeda ei saanud), annab maskeeritud nime, kellel on üle 50% ja kuni 75% kontrollist, aktsiate kaudu ja õiguse kaudu nimetada nõukogu enamus. Kahe teise agregaatori otsingutulemite katkendid nimetavad Mattias Åströmi evroc AB tegeliku kasusaajana. Kes hoiab ülejäänut, ei ole avalik.

Evroc nimetab oma investoriteks EQT Ventures ja Norrsken VC (Rootsi), Giant Ventures („Ühendkuningriigis asuv“) ja blisce/, mis juhtis üle 50 miljoni euro suurust A-seeria vooru. blisce/ on Alexandre Marsi investeerimisvahend, asukohaga Pariisis ja kontoriga New Yorgis; TechCrunch nimetab seda „USA-Euroopa“. Mars liitus nõukoguga. Mitte-Euroopa aktsionäri kontrolliõigustega me ei leidnud, kuid aktsionäride nimekiri ei ole avalik. evroc AB teatas 2024. aastal, et tulu ei olnud, ja ligikaudu 103 miljoni Rootsi krooni suurusest netokahjumist (agregaatori andmed). Leping on Rootsi õiguse all, Stockholmi vahekohtuga SCC reeglite järgi (üldtingimuste 16.1 ja 16.2).

Platvorm on Evroci enda, avaldamata tehnoloogial, partnerandmekeskustes. Tema nimetatud klientide hulgas on Rootsi relvajõud.

Lahkumine

Pärast lepingu lõppu on teil 30 päeva eksportimiseks „evroci standardse ekspordifunktsiooni kaudu ... ainult selles vormingus, milles see on salvestatud“; sellest kaugemale ulatuv abi võib maksta lisatasu. Kumbki pool võib lepingu lõpetada põhjust andmata 30-päevase etteteatamisega. 10 TB eksportimine hinnaga 0,10 eurot GB kohta maksab 1 000 eurot.

Lukustus on madal, sest Evrocile omast, mida maha jätta, on vähe: objektisalvestus kõneleb S3 API tuuma, ja algprojekti Cluster API ning kubeadmiga ehitatud enda hallatav Kubernetes kolib sellisena. IAM, CLI ja Terraformi ressursid on Evroci enda. Tõmmise importi ega eksporti ei ole dokumenteeritud ja ketta viimine teise tsooni tähendab selle andmete kopeerimist.

Mida kasutajad räägivad

Me ei leidnud ühtegi sõltumatut kirjeldust Evroci kasutamise kohta: 13 Hacker Newsi kommentaari, mis seda mainivad, ja Redditi tulemused on möödaminnes mainimised, uudiste korduspostitused ja tööpakkumised.

Kellele see sobib ja kes peaks mujalt otsima

Evroc sobib organisatsioonidele, kes vajavad Rootsi lepingut ilma USA emaettevõtte ja infrastruktuuri alamtöötlejata, VM-töökoormuste, avatud mudelite järeldamise (inference) või B200 GPU-de jaoks alates ühest GPU-st VM-i kohta Stockholmis ning kes käitavad ise oma andmebaase ja Kubernetest. Siia kuuluvad ka Rootsi avaliku sektori ja kaitsega piirnevad ostjad, kes jälgivad selle tööd Rootsi relvajõududega.

Otsige mujalt, kui vajate hallatud andmebaasi, hallatud Kubernetest või serverivaba; sertifikaati nagu ISO 27001, SOC 2 või C5 hanke jaoks praegu; muud regiooni kui Stockholm, mis on kirjalikult kinnitatud; odavat väljuvat liiklust; või ööpäevaringset abi ilma 2 500 eurot kuus maksmata.

Allikad

Kontrollitud 15. ja 16. oktoobril 2026.

Hinnad

Tingimused ja SLA (kõik viimati uuendatud 29. septembril 2026)

Dokumentatsioon (docs.evroc.com)

Olek ja intsidendid

Nõuetele vastavus

Ettevõte ja omandisuhted

Kasutajate teated

Andmed ja pilv

Uued juhendid ja reeglimuudatused e-postile

Kui mõni reegel muutub, tähtaeg nihkub või avaldame uue juhendi, saadame selle teile e-postiga.

Kõigepealt saadame kinnituslingi. Uudiskirjast saate loobuda igal ajal. Privaatsuspoliitika